VEKA SWINGLINE

Výjimečnou eleganci dodávají oknu silně zaoblené hrany křídla a rámu.

Je to dokonalé řešení pro klienty, kteří si cení nejvyšší kvality, trvanlivosti a atraktivního, moderního vzhledu. Široká škála barev dostupných v nabídce umožňuje vybrat okna pro každý interiér a fasádu.

SPECIFIKACE VÝROBKU:

1. 5komorový rám a křídlo o šířce 70 mm, zaoblené, třída A,
2. tloušťka stěn v nejvyšším standardu kvality dle PN-EN 12608 „třída A“. Okenní profily třídy A se odlišují tloušťkou vnějších stěn činící min. 3 mm, což zaručuje jejich vysokou stabilitu, odolnost vůči poškození a změnám teplot a také dokonalé parametry zvukové izolace. Únosnost kování pro profily třídy A je vyšší o více než 30 % než pro profily třídy B.
3. koextruze – vhodně zabarvená ve hmotě vnější stěna profilu pod nalepenou fólií kryje případná mechanická poškození a způsobuje tak, že jsou málo viditelná. (Týká se profilů ve standardních barvách),
4. profily dostupné v úplné škále barev a dýh napodobujících dřevo,
5. vícekrát ohýbané vyztužení z pozinkované oceli, 6. izolační skla 4-16-4 Ug=1,1 dle EN673, s možností rozšíření na trojskla,
7. kování MACO MULTI-MATIC,
8. podparapetní lišta s těsněním. Usnadňuje montáž vnitřních a vnějších parapetů a garantuje dodatečnou tepelnou izolaci.