VNĚJŠÍ PARAPETY

OCELOVÉ PARAPETY

Vnější ocelové parapety se vyrábějí z vysoce kvalitních surových a potažených ocelových plechů. Všechny parapety, před zpracováním práškovým lakováním, jsou vystaveny speciálním procesům, vhodným pro daný druh detailu. Zajišťuje to výrobkům dlouhodobou trvanlivost a funkčnost. Všechny ocelové parapety jsou protikorozně ošetřeny a jsou odolné vůči UV záření a atmosférickým vlivům (vlhkost, teplota).

Materiál:

Jsou vyrobeny z ocelového plechu potaženého polyesterovými barvami ve výrobním procesu plechu v huti. Parapety jsou ošetřeny zinkovým povlakem, který chrání ocelový plech proti korozi, a vrstvou polyesterového práškového laku. Na přání klienta mohou být nalakovány strukturálními práškovými barvami. Je také možné potažení PVC fólií napodobující dřevo. Parapety jsou ošetřeny zinkovým povlakem, který chrání ocelový plech proti korozi, a výše uvedenou fólií napodobující dřevo, která je odolná vůči vnějším činitelům a UV záření.

HLINÍKOVÉ PARAPETY

Vnější hliníkové parapety se vyrábějí z vysoce kvalitních surových a potažených ocelových plechů, dovážených z italských hutí. Všechny hliníkové parapety jsou odolné vůči UV záření a atmosférickým vlivům (vlhkost, teplota).

Materiál:

Parapety jsou vyrobeny z hliníkového plechu potaženého polyesterovými barvami ve výrobním procesu plechu v huti. Na přání mohou být také nalakovány strukturálními práškovými barvami.

PARAPETNÍ DESKY ALU

HLINÍKOVÉ PARAPETY – ALU-DESKY (imitace kabřincového obkladu)

Materiál:

Jsou vyrobeny ze surového hliníkového plechu nalakovaného na požadovanou barvu par.alu.płyv práškové lakovně. Jedinečná technologie umožňuje dosáhnout charakteristického zdrsnění napodobujícího kabřincový obklad. Mají výjimečnou estetiku provedení díky použití práškových strukturálních barev a dosažení tzv. „kladívkového efektu“.

Barvy:


Antická měď


Antický antracit


Antická zlatá


Tmavě hnědá 8017


Hnědá 8019


Bílá


Libovolná RAL