VEKA SOFTLINE 82

Nový 7-komorový profil s ještě vyššími úsporami energie a to i díky zvětšení stavební hloubky na 82 mm. Profil tímto splňuje nejdůležitější požadavky dnešních stavebníků - minimalizovat spotřebu energie svých nemovitostí.

Profil VEKA Softline 82 MD je se svou kombinací klasického designu a efektivní tepelnou ochranou rozhodujícím krokem vpřed. Oceňovaná kvalita VEKA systému se třemi těsnícími rovinami, spolehlivě zabraňuje průniku chladu, průvanu nebo vlhkosti. Nově vyvinutá konstrukce profilů se 7 komorami zajišťuje již v základním vybavení vysokou tepelnou ochranu. Profil VEKA Softline 82 MD přináší ideální poměr mezi stavební hloubkou profilu a počtem komor. Třetí dodatečné těsnění vylepšuje ochranu před chladem a hlukem. Hluboké zapuštění izolačního skla v kombinaci s teplým rámečkem maximálně eliminuje rosení skel z interiéru.

SPECIFIKACE VÝROBKU:

• 7-komorový PVC profil, Uf = 1,0 W/m2K-1
• profily třídy A
• trojsklo s "teplým chromatech rámečkem" od Ug = 0,5 W/m2K-1
• tři roviny těsnění
• bezpečnostní kování ve standardu
• zasklení trojsklem v rozměrech 40, 44, 48 mm
• systém se středovým těsněním (třemi těsnícími rovinami) pro vyšší akustickou i tepelnou izolaci kování MACO s mikroventilací
• vícestupňové vyklopení křídla, ve standardu bezpečnostní body proti vypáčení křídla
• "teplejší" chromatech rámeček u izolačního trojskla (trojsklo od UG = 0,5 W/m2K-1)
• vysoká odolnost proti UV záření, snadná údržba, dlouhá životnost
• bezpečnostní klika SECUSTIC
Stavební hloubka rámu: 82 mm
Stavební hloubka křídla: 82 mm

Kování a bezpečnostní prvky:

Inteligentní a inovativní řešení v oblasti kování je obchodní značka Winkhaus Technik. Firma je evropskou jedničkou v řídících a hlídacích systémech na oknech a fasádách. Výrobní program se dělí na otevíravě-sklopné okenní kování, otevíravé okenní kování a okenní kování posuvné. Dále dadáváme také kování MACO a GU.

Bezpečnostní kliky:

Bezpečnostní klika HOPPE Secustic snižuje riziko vloupání do objektu z exteriéru. Secustická funkce znamená, že při pokusu o posunutí uzavíracích dílů kování (je známo vícero případů, kdy páčidlem nebo jiným kovovým předmětem zasunutým za rám okna, lze kováním pohnout), secustická klika zablokuje kování zatlačením aretačních prvků kliky a kování pak není možné uvolnit z bezpečnostních uzávěrů.

Profesionální montáž:

Součástí procesu přípravy a osazení otvorových výplní je potřeba vzít v úvahu parametry jako jsou, účinky dešťové vody, zatížení větrem a hlukem, zamezení vzniku kondenzátu v oblasti spáry, chemická neutralita materiálů, teplotní roztažnosti materiálů, proveditelnost, tvar detailu a stav konstrukcí, což platí zejména u rekonstrukcí. Základním principem je vytvoření takové spáry, která bude tepelně a zvukově izolační po 365 dní v roce a zároveň použité materiály umožní snadnou dilataci spáry a pevné ukotvení okenní konstrukce do ostění. Hlavním předpokladem kvalitního zabudování otvorové výplně je řádné zaměření stavebního otvoru.