VEKA PERFECTLINE

Jsou to klasická a elegantní okna, která splňují všechny evropské normy.

Tato okna můžeme doporučit těm, kteří hledají výrobek s pokud možno nejlepším poměrem kvality k ceně. Vyznačují se výjimečně nízkým součinitelem prostupu tepla a velmi dobrou zvukovou izolací.

Všechny řady profilů Perfectline jsou extrudovány na bázi vápníkových a zinkových stabilizátorů. Neobsahují tedy olovnaté stabilizátory.

SPECIFIKACE VÝROBKU:

1. 5komorový systém s konstrukční hloubkou (šířkou rámu) činící 70 mm zajišťuje tepelnou ochranu na velmi vysoké úrovni: Při použití standardního skla (Us=1,0 nebo 1,1 W/m²K) dosáhneme pro celé okno součinitele prostupu tepla U=1,2–1,3 W/m²K. Při použití trojskla lze dokonce dosáhnout U<1,0 W/m²K.
2. Možnost použití prosklení s tloušťkou 14–42 mm bez nutnosti použití dalších profilů.
3. Tloušťka vnějších stěn profilu ≥ 2,8 mm čili parametry splňující nejvyšší standardy RAL – „Třída A“ (PN-EN 3.12608).
4. Systém dvojího vnějšího těsnění zajišťující velmi dobrou těsnost, zvukovou izolaci a tepelnou izolaci. Plochy těsnění s 15stupňovým spádem (stejně jako profily) – umožňují vynikající odvádění vody a nečistot. Těsnění v barvě „popelavá“ nebo „karamelová“ přizpůsobená povrchové úpravě profilů – zvyšují estetiku oken. Ve standardním provedení montujeme těsnění v černé barvě.
5. Ověřené ocelové vyztužení zaručuje dokonalou statiku, dlouhodobou funkčnost okna a ochranu proti vloupání. V rámu se nachází prostor určený pro ocelové uzavřené vyztužení, zatímco v křídle – pro dvojitě zvlněné otevřené vyztužení (výjimečné řešení v okenní technice). Možnost výroby křídel o šířce do 1500 mm bez dalšího vyztužení.
6. Design s klasickou optikou a vyváženým poměrem. Tónovaný neutrální vzhled a vnější obrysy se hodí prakticky ke každé fasádě. Profily jsou vhodné pro ohýbání do oblouků. Možnost použití jednoho ze tří druhů příček: vnitřních, vnějších nalepovaných nebo rozdělujících konstrukci okna.
7. Nízká celková boční výška křídla a rámu činící pouze 118 mm zajišťuje větší plochu skla a dokonalé prosvětlení interiéru.
8. Spolehlivá montáž kování do křídla a rámu přes několik stěn profilu, včetně bezpečnostního kování.
9. Do rámu je možné připevnit další kování a namontovat nosné prvky pro ocelové vyztužení s uzavřeným průřezem.
10. Hladké, bezúdržbové a snadno čistitelné povrchy profilů vyrobených z vysoce jakostního PVC – 100% recyklovatelného materiálu.
11. 13milimetrová osa kovací drážky poskytuje spolehlivé zabezpečení proti vylomení nebo vytažení okna.
12. Pevné osazení skla v profilu v hloubce 24 mm omezuje srážení vodní páry na skle a přispívá k tomu, že nezvaní hosté budou mít výrazně ztížený přístup oknem.
13. Při použití vhodného prosklení systém splňuje podmínky pro 6. stupeň zvukové izolace čili tlumení hluku dosahujícího 50 dB (např. expresní silnice s intenzitou provozu až 5000 vozidel/hod.).
14. Koextruze – příslušně zabarvená ve hmotě vnější stěna profilu pod nalepenou fólií kryje případná mechanická poškození a způsobuje tak, že jsou málo viditelná. Týká se to profilů ve standardních barvách.
15. Profily dostupné v úplné škále barev a dýh napodobujících dřevo.
16. Podparapetní lišta s těsněním. Usnadňuje montáž vnitřních a vnějších parapetů a garantuje dodatečnou tepelnou izolaci.