LÁTKOVÉ ROLETKY

Látkové roletky jsou v současnosti nejoblíbenějším doplňkem oken.

Všechny námi navrhované roletky se vyrábějí pomocí spolehlivého systému VEGAS.

Vegas Mini

V nabídce máme klasické okenní roletky v kazetovém pouzdře s bočními vodítky.

Roletky Vegas Mini bez kazetového pouzdra se silonovými vodítky, vodítka látky vedou pod látkou, a nikoli vedle ní, díky čemuž roletka nezavadí o kliku.

Vegas Mix

Roleta Mix skvěle ladí s oknem a působí nenápadně díkysvým malým rozměrům. Použití systému silonových vodítek a brzdění a také pružinového mechanismu pro rozvíjení a svíjení látky rolety umožňuje volně přesouvat kazetové pouzdro i spodní lištu rolety v okně a nastavit stupeň jejího zaclonění.

Vegas Plus

Plus je verze roletky, která se montuje před okenní výklenek přímo na stěnu, látky, ze kterých jsou roletky vyrobeny, mají hygienický atest a jsou antistatické.

Vegas den-noc

Roletky den-noc to je speciální typ látkových rolet s transparentními vodorovnými pruhy (záclona a zatemňovací závěs). Střídavé uložení pruhů umožňuje plynule nastavit množství slunečního světla dopadajícího do interiéru.

Roletky pro střešní okna

Pro střešní okna firem Velux, Fakro, Roto Zveme vás do kanceláře, abyste se seznámili s nabídkou úplné škály barev!a Okpol můžeme navrhnout speciální roletky pro střešní okna Astra. Dvoukomorová boční vodítka pomáhají zadržet látku v libovolné výšce a montáž a obsluha roletky je výjimečně jednoduchá.

Dostupné barvy:

Podívejte se na barevnou paletu dostupných materiálů.