VNĚJŠÍ ROLETY

Máme na výběr standardní – nástěnné, nadokenní apodomítkové rolety.

Systém standardních rolet (nástěnné rolety) se používá pro stávající okenní otvory, lze je montovat do okenních výklenků, jakož i mimo něj ve verzi standard a také ovál.

Nástěnné rolety.

Naokenní rolety v PVC kazetovém pouzdře jsou připraveny pro sladění s oknem. Tatoverze rolet se používá pro starou i novou zástavbu při výměně oken. Hliníkové rolety REVO v PVC kazetových pouzdrech se namontují na okno a pak jako celek (okno s roletou) se usadí do okenního otvoru. Hosten Polska rozšířila svou nabídku systému nastavovacích rolet o kazetové pouzdro s integrovanou síťovou moskytiérou.

Rolety REVO – řešení navržené firmou z Radomi je nabídkou rozboru dosavadních řešení přítomných na trhu a pečlivého marketingového výzkumu prováděného mezi výrobci a uživateli tohoto typu výrobků.

Podomítkové rolety nezasahují do konstrukce okna, dveří a nadpraží a tímto nenarušují jejich tepelně-izolační vlastnosti.

Tyto rolety se používají v novostavbách, místo na kazetové pouzdro se připraví v etapě zabudování nadokenních překladů. Pouzdro rolety se připevní do výklenku ve stěně nad okenní otvor.