PT50 – studený hliník

Systém hliníkových profilů bez tepelné izolace.

Je hlavně určen k provádění interiérové vestavby: závětří, pokladních přepážek, vitrín a dělicích stěn. Slouží také pro výrobu posuvných dveří (ovládaných ručně nebo automaticky), kyvadlových a kouřotěsných.

Systém PT 50 umožňuje použití skleněných výplní, hliníkových panelů, výplní typu „sandwich“, nábytkových desek, sádrokartonových a polykarbonátových desek o tloušťce 1–40 milimetrů.

Konstrukční hloubka profilů – pro rámy a křídla – činí 52–60 mm. PT 50 je systém jak přivíracích dveří, tak i dvouplošných dveří s drážkovými závěsy. Předností axiálně montovaných závěsů je jednoduchá montáž a seřízení ve třech rovinách.

SPECIFIKACE VÝROBKU:

Hliníkové profily
EN AW-6060 dle PN-EN 573-3 stav T6 dle PN-EN 515 Al Mg Si 0,5 F22 dle norem DIN 1725 T1, DIN 17615T1

Výplně
jednoduchá nebo izolační skla s každým druhem skla nebo neprůhledné panely

Způsoby povrchové úpravy
nástřik polyesterovýmipráškovými barvami, které splňují požadavky Qualicoat, na výběr barvy z palety RAL; anodování v barvách: přírodní hliník, oliva, šampaňská, zlatá, „staré zlato“, hnědá – splňující požadavky Qualanod; lakování na „barvu“ dřeva

Těsnění
z umělého kaučuku EPDM dle normy 7863 a prováděcí normy dle ISO 3302-01, E2

Příslušenství
rohové spojky, vruty, šrouby, hliníkové, nerezové nebo pozinkované podložky

Kování
pouze renomovaných firem: Fapim, Savio, Iseo, Cisa, Hautau, Geze, KFV atp.

Schválení a certifikáty jakosti
Technické schválení ITB AT-15-5214/2012 „Vnitřní dveře kouřotěsné a pro běžné použití a také segmenty dělicích stěn systému Ponzio PT 50“